POPÜLER YAZILAR
EN SON YAZILAR
EN SON HABERLER
CHECK UP RANDEVUSU AL

Kas ve iskelet sisteminin tüm hastalıklarının tanı ve tedavilerinin yapıldığı bölümümüz bölgenin ortopedi konusundaki en önemli adresidir. Bölümümüzde iskelet sisteminin her türlü kırık ve çıkıların cerrahi ve tıbbi yapılmaktadır. Gerek kalça gerekse diz kireçlenmelerinde protez tedavileri başarıyla uygulanabilmektedir.Ortopedinin tüm alt bölümlerinde hizmet verilmektedir.

Çocuk Ortopedisi Ve Travmatolojisi:

Çocuklarda görülen doğumsal kalça çıkığı,çarpık ayak,serebral palsi,düz tabanlık,gelişimsel bozukluklar gibi rahatsızlıkların takip ve tedavisi yapılabilmektedir.

Diz Cerrahisi:

Dizde görülen menisküs yırtığı veya kıkırdak yaralanmalarının artroskopik olarak tedavisi,ön çapraz bağ yırtıkları,tekrarlayan patella çıkıkları gibi sık rastlanan sorunların tedavisi yapılabilmektedir.

Ayak Ve Ayak Bileği Cerrahisi:

Sık görülen halluks valgus gibi şekil bozukluğu da yapan ayağın dejeneratif hastalıkları spor yaralanmaları,bağ yırtılmaları, tırnak batmaları tedavi edilebilmektedir.

Omurga Cerrahisi:

Omurganın doğuştan veya sonradan olmuş yana eğrilikleri,öne eğrilik (kamburluk),omurganın yaşlanmasıyla ortaya çıkan dejeneratif (kireçlenmeye bağlı) sorunlar,osteoporoza (kemik erimesi) bağlı kamburluklar,kırıklar ve bunların tedavisi; kazalara bağlı omurga yaralanmaları sonucu oluşan kırıklar,omurganın her türlü enfeksiyonları,omurgayı tutan tümörler ve bunların tedavisi yapılmaktadır.

Omuz Ve Dirsek Cerrahisi:

Omuz ağrıları ,kolunu kaldıramamak veya kaldırırken ağrıyla kendini belli eden omuzda sıkışma hastalıklarının tıbbi veya cerrahi tedavileri yapılabilmektedir.

El Ve Üst Ekstremite Cerrahisi:

El ve dirsekte görülen sinir sıkışmaları,el yaralanmaları,elin doğumsal anomalilerinin de tedavisi yapılabilmektedir. Operasyon sonrası rehabilitasyon uygulamaları alanında deneyimli uzman kadromuz tarafından başarıyla uygulanmaktadır.

BU BÖLÜMDE HİZMET VEREN DOKTORLARIMIZ

Op. Dr. Feza KÖYLÜOĞLU
Ortopedi ve Travmatoloji
Medstar Antalya Hastanesi
Op. Dr. Mustafa KUNT
Ortopedi ve Travmatoloji
Medstar Antalya Hastanesi
Op. Dr. Emre AĞAR
Ortopedi ve Travmatoloji
Medstar Topçular Hastanesi
Op. Dr. A. Serdar ÖZYALÇIN
Ortopedi ve Travmatoloji
Medstar Topçular Hastanesi