POPÜLER YAZILAR
EN SON YAZILAR
EN SON HABERLER
CHECK UP RANDEVUSU AL

KAMPANYALAR

Medstar Antalya Dolgu Botoks Kampanyası

01.08.2019

Genç Görünümlü Bir Cilt İçin!

Dolgu ve Botoks İşlemleri ile Kırışıklık ve Çizgilerden Kurtulun!

Medstar Antalya Hastanesi'nde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Serkan İLHAN tarafından uygulanan ve doğal görünümü koruyan dolgu - botoks işlemleri ile kırışıklık ve çizgilerden kurtulabilirsiniz.

Yüz; tek başına gözler, dudaklar, kaşlar veya yanaklardan ibaret değildir, bir bütün olarak değerlendirilmesi gerekir. İlerleyen yaş, cilt tipi ve genetik faktörler yüzde sarkma şişlik ve kırışıklığa neden olarak yaşlı ve yorgun bir görünüme neden olabiliyor.

Zaman içerisinde ve mimik kullanımı ile artan kırışıklıkların önlenmesinde, en sık uygulanan yöntemlerin başında dolgu ve botoks uygulaması gelmektedir. 

Yaklaşık 15 dakikalık bir uygulama ile 1 hafta içerisinde cilt kırışıklıkları düzeltilebilmektedir. Uzman ellerde yapılması gereken, kısa sürede sonuç alınabilen, 4-6 aylık bir etki sağlayan ve tamamen güvenilir bir uygulama olan dolgu ve botoks işlemleri ile doğal görünümde dilediğiniz cilde sahip olabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve randevu için formu doldurunuz!

 

444 21 12

 

 

Kampanya Formu

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.

CANLI DESTEK