POPÜLER YAZILAR
EN SON YAZILAR
EN SON HABERLER
CHECK UP RANDEVUSU AL

KAMPANYALAR

Kanserden Korkma! Farkında Ol! Geç Kalma!

12.10.2020

ERKEN TEŞHİS İLE ÖNLEMİNİ AL!

Meme kanserinde erken tanı ve tedaviyi destekleyen “Meme Kanseri Kontrol Programları” dan ayrıcalıklarla faydalanın, meme sağlığınızı daha fazla ertelemeyin! Medstar Meme Sağlığı Merkezi poliklinikleri, radyoloji üniteleri ve ameliyathaneleri koruyucu önlemler ve enfeksiyon kontrol kuralları ile tüm hekimlerimizle güvenle, her zaman hizmetinizde!

Meme kanserinde erken tanı ve tedaviyi destekleyen “Meme Kanseri Kontrol Programları” ile meme sağlığınızı ertelemeyin! 

"Meme Kanseri Ön Risk Analizi" anketimiz ile riskinizi değerlendirmek için tıklayın.

MEME KANSERİ KONTROL PROGRAMI 40 YAŞ ALTI

Klinik Meme Muayenesi: Genel fiziki muayene, risk faktörlerinin belirlenmesi, radyoloji tetkiklerinin değerlendirilmesi ve önerileri içerir.

Yüksek Çözünürlüklü Meme Ultrasonografisi: 40 yaş altında olan kadınlarda yoğun meme dokusunun incelenmesi için tercih edilen bir tetkiktir. Radyasyon içermez.

MEME KANSERİ KONTROL PROGRAMI 40 YAŞ ÜSTÜ

Klinik Meme Muayenesi: Genel fiziki muayene, risk faktörlerinin belirlenmesi, radyoloji tetkiklerinin değerlendirilmesi ve önerileri içerir.

Dijital Mamografi: Meme kanseri taraması için kullanılan görüntüleme metodudur. Geleneksel mamografiye göre daha az radyasyon içerir. Mamografi çekiminde hissedilen ağrı ve rahatsızlık daha azdır.

Yüksek çözünürlüklü Meme Ultrasonografisi: Meme dokusu yoğun olan kadınlarda mamografiye ek bilgiler sağlayan bir tetkiktir.

Meme kanserinde erken tanı sağlayan Muayene, Yüksek Çözünürlüklü Meme Ultrasonografisi ve Dijital Mamografi Kontrol Programları'nda size özel ayrıcalıklar hakkında detaylı bilgi ve randevu için 444 21 12.

Size özel sunulan ayrıcalıklardan yararlanmak için lütfen formu doldurunuz!

444 21 12

kampanya

Kampanya Formu

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.

CANLI DESTEK